Pravidla naší RPG

o RPG JE ZASTAVENO STEJNĚ JAKO TENTO WEB

o Nemůžete zabít kočku bez povolení majitele

o Vaše kočka není superhrdina

o Vaše kočka není nesmrtelná, nemá superschopnosti

o Můžete komunikovat s postavou někoho jiného, pokud oba majitelé souhlasí

o Čas je tu stejný jako v reálu


Příběh

Rabbitfoot

Zakousl jsem se do další myši. Zvedl jsem ji do vzduchu a odnášel ke svému skrytému úkrytu kde byli ještě dve myši. Usoudil jsem že je jich dost. Lovil jsem přece na území Ohnivého klanu tak jsem tam nemohl strávit dlouhou dobu. Popadl jsem myši a utíkal zpět na své území. Ale předě mně skočil šedý kocour. Ashfeather. Propalovali jsme se vzájemými pohledy. Věděl jsem co chce udělat. Skočil jsem. Tam, kde jsem ještě před pár sekundami stál, byl ohnivý kruh. Dopadl jsem hned vedle šedého válečníka a utíkal jsem na své území. Ale šedý válečník mi byl hned v patách. Ale já byl rychlejší. Kličkoval jsem mezi stromy jako zajíc. Nakonec jsem přeběhl hranice a ocitl se na svém území. Vítězně jsem se usmál na Ashfeathera. "Jen počkej! Jednou tě chytím a rozcupuju tě až z tebe nic nezbude!" Vyhrožoval mi ohnivý válečník. Já jsem ale v klidu pokračoval dál. Dál do tábora.

Ashfeather

Nenávistně jsem se díval na Rabbitfoota. Nebylo to poprvé co tu byl lovit. Ale to jsme ještě nevěděli kdo to byl a z jakého klanu byl. Ale teď se to ví. Bežel jsem do tábora ohlásit to velitelce. Když jsem doběhl do tábora, byl jsem udýchaný. Když jsem se vydýchal, tak jsem zamířil do velitelčina doupěte. "Můžu dál?" Zeptal jsem se. Jako odpovědi se mi dostalo "Ano." Tak jsem vyšel kupředu do skály, kde bylo doupě. Posadil jsem se a velitelka se na mě obrátila. "Co potřebuješ?" Zeptala se mně klidným tónem. "Už vím kdo loví na našem území." Odpověděl jsem jí. V jejích očích se dalo rozpoznat, že je naštvaná a že jí z nich srší blesky. "Kdo loví na našem území?!" Vyzvala mě nepřátelským hlasem. "Rabbitfoot z Vodního klanu." Sdělil jsem. "Já to věděla! Vodní klan si nedá pokoj. Zítra zaútočíme na jejich hlídku. Můžeš jít." Dořekla Wind moon. Jak rozkázala, odešel jsem. Jakmile jsem byl pryč z jejího doupěte, tak jsem se rozeběhl do lesa. Šel jsem lovit, protože klan nesmí hladovět. 

Waterstripe

 Probudil jsem se. Bylo ráno. Musel jsem jít lovit pro klan. Ulovil jsem pár králíků a veverku. Zahrabal jsem je a strčil na ně kámen. Chtěl jsem se podívat na území Temných. Nevěděl jsem proč ale musel. Viděl jsem tam... kořist. Plesnivou kořist. Nějaký kocour nesl Temnému klanu plesnivou kořist! Odplížil jsem se. Cestou jsem si pořád vybavoval tu samou scénu. To je ono! Naježili se mi chlupy. "U Temných je zrádce!" řekl jsem.

Šel jsem k veliteli. "Addentufte!" řekl jsem. "Co se děje Waterstripe?" zeptal se Addentuft. "Lovil jsem blízko hranic s Temným klanem..." lhal jsem. "...a uviděl jsem tam kocoura, který nesl zkaženou kořist!" řekl jsem. "Co tím chceš říct?" zeptal se Addentuft. "V TEMNÉM KLANU JE ZRÁDCE!!!" mňoukl jsem rozrušeně. "Aha... běž do válečnického doupěte." řekl Addentuft.
"Já to nechápu!" řekl jsem Spottedpelt. "Já Addentuftovi řeknu o zradě a on mě pošle sem!" řekl jsem. "Možná je to protože to je jiný klan." řekla Spottedpelt. "Máš pravdu Spottedpelt." řekl jsem.
Řekl jsem si že by nebylo chytré jít za Furrypelt. Furrypelt je kočka kterou miluji. Ale je v Temném klanu! Musím ji varovat! řekl jsem si v duchu a šel jsem za Furrypelt.
Furrypelt netrpělivě přeskakovala z nohy na nohu a čekala na Waterstripea. "Furrypelt!" řekl jsem když jsem přišel. "Co je Waterstripe?" zeptala se Furrypelt. "Musím tě varovat." řekl jsem. 

Prosím Waterstripa o změnu!!!

Furrypelt

Probudila jsem se po čase Siesty. Protáhla jsem se. Řekla jsem velitelce, že jdu na lov. A tak jsem šla. Na hranicích s Hvězdným klanem stála SunSet. Kývla jsem na ni a šla dál. Lovila jsem až na hranicích s Vodním klanem. Uviděla jsem králičí šipku utíkající z Vodního území. Postavila jsem se mu do cesty, a zalehla jsem ho. Bleskurychle jsem ho usmrtila, ještě před tím, než stihl vypísknout. Ten den se mi vážně dařilo. Pak jsem rychlostí válečnice vystřelila do tábora. V táboře jsem tu všechnu kořist hodila na poněkud objemnou hromadu kořisti. Vzala jsem si jen malou myš. Lehla jsem si do válečnického doupěte. Jako vždy tam nikdo nebyl. Snědla jsem myš a usnula.

Zdálo se mi o černém kocourovi s bílou ponožkou. Měl na sobě obojek s zasazenými psími zuby. Vycenil na mě zuby a vyřítil se proti mě. Škrábl mě do boku.

Pak jsem se probudila. Zjistila jsem, že mám stejné zranění na stejném místě, jako v tom snu. "To je divné." Zakroutila jsem hlavou.

Azureheart

Procházela jsem se a hledala kořist. Jsem velitelka, Vodního klanu a tohle je moje povinost. Aspoň takhle jsem se rozhodla. Mohla bych chytit rybu. Pomyslela jsem si. Brzy jsem byla u řeky. Na druhém břehu bylo pár ryb. Projela jsem s tlapou hladinou. Mé drápy se zasekly do jelce. Vytáhla jsem jelce. Byla jsem vyčerpaná, dnes už jsem lovila dost. Vzala jsem jelce a vydala se k táboru.

Icepaw

 Probrala jsem se probrala. Bylo ráno a věděla jsem že musím s Blackpelt na výcvik. "No pojď." řekla Blackpelt. Vylezla jsem ven z doupěte. "Co budeme dneska dělat?" Zeptala jsem se. "Budeš lovit ryby. Běž,já tady budu čekat." řekla Blackpelt. Vyběhla jsem z tábora. Svojí učitelku nenávidím. K Icepaw se chovala vždy ošklivě. Brzy byla u řeky. Spatřila jsem pár střevlí. "To bude malý úlovek." zamumlala jsem si pro sebe. Věděla jsem, že nezáleží na tom, kolik kořisti bude, ale jak tučná bude. Zaryla jsem drápy do střevle a vytáhla ji na břeh. Ostatní střevle to trochu vyplašilo. Měla kořist která by nasytila kotě. Všimla jsem si že kousek dál jsou jelci. "Konečně." zamumlala jsem si pro sebe. Moje drápy projely hladinou a zasekly se do ryby. Vytáhla jsem ho na břeh. To už bylo lepší, ale pořád málo. Projela jsem znova hladinou. Moje drápy se zasekly do dalšího jelce. Vytáhla jsem ho na břeh. Ještě něco. Pomyslela jsem si. Projela jsem znova hladinou, moje drápy se zarízly do pstruha. Vytáhla jsem pstruha. Blackpelt na mě bude pyšná! Pomyslela jsem si. Vzala jsem svou kořist a nesla jí do tábora. Blackpelt viděla můj úlovek, ale nic neřekla. Naštvaně jsem si lehla k doupěti, usnula jsem. 

Mapplefoot

Sledovala jsem svá koťata, Lightningkit a Mudkit, jak si vesele hrají.L ightningkit přišpendlila svého bratra k zemi a zaprskala. "Tak a dost!" Zakročila jsem. Už se nemůžu dočkat až ty koťata vyletí ze školky. Pomyslela jsem si. Do školky vešel Brownblaze. Měl v tlamičce králíka. "Já chci taky!" Zakřičela Lightningkit. "Dostaneš! Počkej chvíli! Nemůžeš být jako Mudkit a počkat?!" Zařvala jsem na svoji dceru. Mudkit si mezitím v klidu lízal kožíšek. Měla jsem svých koťat dost, a to jsou jim teprve tři úplňky. Odlomila jsem králíkovy dvě packy a dala je koťatům. "Díky." poděkoval Mudkit. Lightningkit neřekla ani děkuji. "A co takové DĚKUJI, Lightningkit?!" Zeptala jsem se ji se zvýšeným tónem. "Děkuji." zamumlala si pro sebe. Já mezitím dojedla králíka a usnula jsem.
Probrala jsem se. Rozhlídla jsem se kolem sebe. Koťata nikde! Kde je Mudkit a Lighingkit? Kde jsou? Ptala jsem se v duchu. Rychle jsem vystartovala ze školky. Tato koťata byla náročnější než moje Starpaw, Hawkpaw a Ravenpaw. "Co se děje?" Zeptal se mě Cloudwhisker. "Nemůžu najít Lightningkit a Mudkit!" Zařvala jsem. "Neboj, nebudou daleko." řekl Cloudwhisker. Jejich pach. Byl čerstvý. Vyletěla jsem z tábora. Hráli si před táborem. "Vy dva! Proč jste mi utekli?!!!Víte jaký jsem o vás měla strach?!!!" Řvala jsem po nich. Vzala jsem je do tlamy. Jsou to našteští koťata malého vzrůstu a tak se dobře drží. "Jděte spát!" Zařvala jsem na ně a sama se stočila do klubíčka.

Cloudwhisker

Běžel jsem k území Ohnivého klanu. Brownblaze říkal že cítil pach válečníků Ohnivého klanu. Kdyby na mě, teď někdo vystartoval, měl by výhodu. Jsem blízko u řeky a dokážu někoho utopit, ale rád bojuji spíše čestně. Ucítil jsem pach jedné z koček Ohnivého klanu, Lilypelt. Vím, že na mě brzy vystartuje. Moje předtucha byla správná. Z křoví vyskočila želvovinovo-bílá matka. Měla rozcuchaný kožíšek. Skočila na mě. Rychle jsem uhnul. Lilypelt dobře znám, vím že ohnivé kruhy nepoužívá. Sekl jsem jí drápy. Lilypelt zavřískla. Praštil jsem jí ještě jednou, utekla.

Lilypelt

Cloudwhisker mě právě praštil. Válečníci Vodního klanu už u nás lovili dlouho a já si tentokrát na jednoho počkala. Nebylo to dávno co to říkal Ashfeather. Vzpamatovala jsem se a utekla. Měla jsem vztek. Naštěstí jsem věděla že Cloudwhisker a já bojujeme čestně. Ale u tak nemá právo lovit na našem území! Jsem Něvo mezi matkou a válečníci. Jsem kdykoliv k dispozici jako válečnice. Stočila jsem se do klubíčka a usnula. 

Chamomilepaw

Vyazili jsme na hlídku. Byli se mnou Azureheart a Icepaw. V tom na nás zaútočila hlídka Ohnivého klanu. Pral jsem se s matkou jménem Lilypelt. Zahryzl jsem se jí do zadní tlapy. Zařvala a utekla. Zbyla už s námi jenom Darkpaw. "Stůjte, bude se nám hodit jako zajatec!" Zařvala Azureheart. Chamomilepaw sebou trhnul. Zajatec? Proč?

Darkpaw

"Mě nechytíte!" Vykřikla jsem a běžela směrem na své území. Ale zakopla jsem a spadla na zem.

Chamomilepaw

Chamomilepaw, Icepaw a Azureheart obklíčili Darkpaw. Ještě před chvíli řvala. "Mě nechytíte!" A teď ležela na zemi. Je mi jí líto. Taky bych nechtěl být zajatcem. Darkpaw se vystrašeně podívala. "Promiň." špitnul na ni. Darkpaw znechuceně vstala. Trhalo mu srdce, vidět jak je nějáká kočka bezmocná.

Darkpaw

Neměla jsem kudy utéct. Snažila jsem se vytvořit ohnivý kruh, ale nešlo to. Půda byla moc vlhká. Tak jsem skočila. Ale při letu mně Icepaw srazila k zemi a já si vyrazila dech.

Cítila jsem palčivou bolest v hlavě. Bolela mně. Znova mně obklíčili. Nebilo uniku. Bylo jen jediné řešení. A to manipulovat s ohněm. Ještě jsem to nikdy nezkusila, ale za pokus to stálo. Představovala jsem si jak se na stříbrnou válečnici letí ohnivá koule. Najednou jsem ucítila teplo. Fungovalo to. Otevřela jsem oči. Na válečnici se hnala ohnivá koule. Ale než k ní dorazila znovu pohasla.

Chamomilepaw

Darkpaw ležela na zemi. Potom jsem viděl co chce udělat. Ohnivá koule! Ta letěla k Azureheart. Naštěstí k ní nedorazila. "Ufff." pomyslel jsem si. "Jdeme!" Zavelela Azureheart a obklíčili jsme znovu Darkpaw.

Dovedli jsme Darkpaw do tábora. Viděl jsem, jak Rabbitfoot vycenil zuby. "Co tady dělá učednice Ohnivých?" Zeptala se Blackpelt. "Zajtec." řekla Azureheart. Blackpelt věděla co má dělat a šla za námi. Dorazili jsme jakokdyby ke skalce. Blackpelt kývla a dovedla tam Darkpaw. "Tady budeš!" Zařvala Azureheart. Podíval jsem se na bezmocnou Darkpaw.

Darkpaw

Teď mně hlava bolela naplno. Nebyla jsem zvyklá vytvářet ohnivé koule. Teď už mě odváděli do tábora. Byla jsem ráda že jdu. Ta koule mně hodně vyčerpala. Každý má své limity. A já už nemohla nic udělat.

Chamomilepaw

Díval jsem se na Darkpaw. "Chamomilepaw, zítra tě jmenuji válečníkem, a dones Darkpaw myš." řekla Azureheart. Budu jmenován? Ale za jakou cenu? Vstal jsem a šel jsem k hromádce. Vybral jsem z ní nejlepší myš. Vrátil jsem se spět k Darkpaw. Podal jsem jí myš. "Díky." poděkovala. 

Darkpaw

"Díky." Řekla jsem nevrle. Podívala jsem se na myš. Neměla jsem hlad. Odstrčila jsem myš od sebe a lehla si. Zkusila jsem zapálit keř, který jsem uviděla. Ale nepodařilo se mi to. Zase mně odeřila bolest hlavy. Nemělo to cenu. Nakonec jsem se snažila vytvořit ohnivý kruh okolo učedníka, který byl na kraji tábora. Ale také se mi to nepodařilo. Další bolest. I když jsem ležela tak jsem spadla na bok. Nemohla jsem. Neměla jsem energii.

Chamomilepaw

Podíval jsem se na Darkpaw. Odstrčila myš. Byla evidentně unavená. Možná má žízeň. Pomyslel jsem si, a šel jsem pro nějákou kůru. Vzal jsem kůru u Stormclawa a nabral vodu. Vrátil jsem se k Darkpaw, přistrčil jsem jí kůru s vodou. 

Darkpaw

Pohlédla jsem na učedníka. Přistrčil ke mně vodu. Já jsem se pomalu zvedla a začala ji pít. Sice jsem byla z Ohnivého klanu, ale voda se mi teď hodila. Bolest hlavy byla zase o něco menší. Děkovně jsem na něj pohlédla.

Chamomilepaw

Darkpaw na mě děkovně pohlédla. "Kdybys něco potřebovala, budu tady." řekl jsem. Darkpaw kývla. Svalil jsem se, byl jsem unavený.

Darkpaw

Na tom učedníkovi něco bylo. Byl jiný než ostatní Vodní. Podívala jsem se na něj pořádně. Někoho mi připomínal. A jeho jméno si mi taky nemohlo vybavit. Ale potom jsem si ho vybavila. Chamomilepaw. A potom mi to došlo. Vždyť to je syn velitelky! Nechápala jsem proč tu se mnou byl. Ale bylo to příjemné. Tak jsem se roztáhla a nechala sluneční paprsky dopadat na můj kožíšek.

Chamomilepaw

Podíval jsem se na Darkpaw. Roztáhla se na slunci. Byl jsem rád že jí bylo lépe. "Všechny kočky co jsou schopny ulovit si vlastní potravu ať se sejdou pod skálou!" Ozvalo se. Nezvedl jsem se. Chtěl jsem zůstat s Darkpaw. Měl jsem hlad, ale chtěl jsem počkat. Darkpaw se mezitím pustila do potravy, aspoň jedla.

Addertuft

Protáhl jsem se, bylo ráno. Sluneční paprsky mi prohřívaly kožich. Jsem rád že jsem velitel Hvězdného klanu. Vylezl jsem z pelechu. Vydal jsem se do lesa. Ucítil jsem pach myši. Skočil jsem po zvířátku. Vím, že nikdo nezjistil že jsem byl na lovu a tak jsem se dal do myši. Bylo mi nepříjemně, zrazovat klan, ale co. 

Chamomilepaw

"Chamomilepaw! Vstávej! Jde se vyslýchat!" Ozval se hlas. Výslech? Ne, to ne! "Darkpaw, co má tvůj klan v plánu?!" Zařvala Azureheart. "Nikdy vám nic neřeknu!" Zarmvala Darkpaw. Skrčil jsem se, nechtěl jsem tohle poslouchat. "Chamomilepaw, nekrč se! Nečekala bych že můj syn je zbabělec!" Zařvala na mě matka. "Já a zbabělec?To TY tady vyslícháš!" Zakřičel jsem. Měl jsem dost.

Darkpaw

 Snažila jsem se nerkčit, ale nešlo to. A navíc, proč se mně velitelka ptala co plánuje můj klan? To její klan lovil na našem území! A navíc mně překvapovalo, že řve na vlastní koťata. Zasyčela jsem na ni.

Chamomilepaw

Darkpaw zasyčela na Azureheart. "Ptám se tě, co chce udělat TVŮJ KLAN????!!!!!" Řvala Azureheart. Mám dost! Řve na mě vlastní matka! Chtěl jsem ji praštit, ale nemohl jsem. 

Darkpaw

Nahrbila jsem se. Srst za krkem naježila se mi naježila. Ocas mi kmital z jedné strany na druhou. "Tobě do toho nic není!" Zasyčela jsem. Stejně jsem neměla co přiznat!

"Díky." Poděkovala jsem. Ale tentokrát to znělo upřímně. Vyjelo to zemně tak rychle, že jsem si to ani neuvědomila.

Chamomilepaw

"Není zač. Omlouvám se za svoji matku." řekl. "Budu se ti snažit pomoci, nenávidím zajmutí a vyslíchání." řekl jsem. Podíval jsem se na kůru vedle Darkpaw. Byla prázdná, ale byl jsem tak unavený, že jsem usnul. 

Firedust

Koukal jsem se do dálky. Slunce mělo co nevidět zapadnout. Já si povzdechl. Další den končí. Ale měl jsem ještě čas tak jsem šel něco ulovit. Ale něco mě zastavilo. Liška. Vrhla se na mně. Já jsem uskočil. Liška se po mně vrhla znova. Tentokrát mě přišpendlila k zemi. Chtěla se mi zakousnout do hrdla, ale já ji odkopl. Skočil jsem po lišče a přišpendlil k zemi. A zakousl se jí do hrdla.

Chamomilepaw

Ucítil jsem jak se Darkpaw probrala. "Najez se." řekl jsem jí. Darkpaw kývla a najedla se. Vzal jsem její kůru a šel ji naplnit vodou. Položil jsem kůru k Darkpaw. 

Darkpaw

Viděla jsem jak Chamolimepaw bere kůru a jde s ní k řece. Nechápala jsem proč se o mě tolik staral. Nedávalo to smysl. Najednou jsem si uvědomila, že mně nikdo nehlídá. Využila jsem příležitosti a rozeběhla se ke vchodu z tábora.

Chamomilepaw

Všiml jsem si toho. Darkpaw byla pryč! Pak jsem jí viděl jak běží k východu. Tam ji ale zadržela Blackpelt.

Darkpaw

Ucítila jsem jak mnou projela bolest. Černá kočka na mně poslala vodní vlnu a já padla s bolestní k zemi. Cítila jsem jak přicházím o energii.

Icefur

Icefur se protáhla. Věznění Darkpaw už trvalo nějakou dobu. Mohla by zajít na lov, když už se zbavila Blackpelt.

Icefur se přikrčila a protáhla se. Nevěděla, co bude dělat...

Tak jo, půjdu na lov. Vstala jsem a vyšla ven z tábora. Zavětřila a ucítila králíka. Rychle jsem po něm skočila a zabila. Skvělý úlovek!

Vzala jsem králíka a vrátila se do tábora. Blackpelt nenávistně hlídala tábor. Položila jsem králíka a čekala zda mi dá Azureheart nějaký rozkaz.

Azureheart

Azureheart se vyšvihla na skálu. "Všechny kočky se shromáždí pod Vodní skálou! Dnes, se Hawkpaw, Ravenpaw a Starpaw stanou válečníky!" *Ceremoniál* "Od této chvíle budete nazýváni Starfern, Ravenfeather a Hawktalon!" Zařvala.

Ravenfeather

Pyšně jsem se podíval. To by chtělo říct vtip! Jenže na to nebyl čas, protože spoustu koček z klanu mu jde poblahopřát. Až na Blackpelt. To nechápu, vždyť je to sestra mého otce! Ale je mi to vcelku fuk, hlavně mít dobrou náladu! Brzy by měli být můj bratr se sestrou učedníci. No nic, jde se hlídat tábor! Vesele jsem se dokolébal k vchodu.